Kategórie

Výrobcovia

Reklama

Obchodné podmienky

Kontaktné údaje

Názov a sídlo firmy:
Elkom – Milan Palacka
M.R. Štefánika 17
940 01 Nové Zámky

IČO: 14086590

DIČ:SK 1020421314

Zodpovedný vedúci firmy:
Milan Palacka

V prípade komunikácie prosím používajte nižšie uvedené kontakty.

Adresa pre poštový styk:
Elkom – Milan Palacka
 

M.R. Štefánika 17

940 01 Nové Zámky                                 

Tel: 00421/356423158

Objednávky tovaru:
www.elkom-nz.com

Reklamácie a technické rady:
info@elkom-nz.com

Dodacie podmienky:

Väčšina položiek uvedených na internetovom obchode www.elkom-nz.com je skladom, jeho dodacia doba sú 3 pracovné dni  (do predania zásielky Slovenskej pošty). Objednaný tovar obsahuje doklad o nákupe a cene (ručne vypísaný pokladničný doklad), doklad o zaplatení zašleme na vyžiadanie po obdržaní zaplatenej čiastky. Vynimočne se môže stať, že Vami objednaný tovar je momentálne vypredaný a nemá ho ani náš dodaváteľ. V takom prípade Vás budeme bezodkladne o tejto situácii informovať.

Spôsob platby a doručenie

Tovar, ktorý ste si vybrali, zašleme na Vašu adresu a Vy ho zaplatíte pri jeho prevzatí. V platbe je účtované poštovné podla sadzobníka Slovenskej pošty za obchodný balík. To znamená, že zaplatíte čiastku, ktorá je uvedená v obchode + poštovné stanovené sadzobníkom Slovenskej pošty (obchodný balík do hmotnosti 2 kg = 2,90€). Balné ani manipulačný poplatok neúčtujeme. U objednávok, ktoré v súčte prevyšujú nad 150€ vrátane DPH poštovné neúčtujeme (platí len pre doručenie na území SR). Tovar objednaný cez on-line shop  k osobnému odberu v predajni je rezervovaný po odoslaní informácii k vyzvdvihnutiu maximálne 5 pracovných dní (ak nie je dohodnuté inak).

Záručné podmienky a reklamácie:

Postup pre uplatnenie práva reklamácie upravuje občianský zákonník. Na všetok tovar je poskytovaná záruka v minimálnej dĺžke 24 mesiacov, na niektorý tovar však može byť záručná doba iná, čo je vždy uvedené v záručnom liste alebo v návode.
Záruka sa vzťahuje len na závady, ktoré sú jednoznačne zapríčinené vadou materiálu alebo výrobnou vadou.
Nevzťahuje sa na tovar poškodený neodbornou montážou, zanedbaním údržby či používáním k iným účelom, ako je určené.
Všetky zásielky firmy ELKOM sú poistené, preto ak je tovar poškodený počas prepravy je nutné reklamovať ho v čo najkratšom termíne  na Vašej dodacej pošte! Tovar v poškodenom obale dôrazne doporučujeme na pošte nepreberať, alebo prevziať iba v prítomnosti pracovníka Slovenskej pošty!!!
Dĺžka záručnej doby sa v žiadnom prípade nerovná dlžke životnosti výrobku. Bežné opotrebovanie vzniknuté používaním výrobku sa nedá reklamovať ako závada. Každá riadne podaná reklamácia (tovar je možné zaslať poštou na našu adresu alebo dohodnúť termín osobného predania v našej prevádzke) bude predložená výrobcovi (alebo jeho zodpovednému zástupcovi) k posúdeniu a v prípade oprávnenej reklamácie bude tovar vymenený , alebo jeho oprava v najkratšom možnom termíne, najneskôr  však do 1 mesiaca od prevzatia. Pri nákupe tovaru na www.elkom-nz.com cez internet, má spotrebiteľ (zákazník) právo od zmluvy odstúpiť do 14 dní od prevzatia tovaru za predpokladu, že tovar je nepoškodený a doposiaľ  nebol používaný. Výnimky, keď sa nedá od zmluvy odstúpiť určuje Občiansky zákonník. Informácie o priebehu reklamačného procesu získate na e-maile: info@elkom-nz.com

Predávajúci nenesie zodpovednosť

Za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou, resp. expresnou zásielkovou službou. Poškodenie zásielky zavinené poštou, resp. expresnou zásielkovou službou. Prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa) v dôsledku ľubovolného obmedzenia, prípadne zrušenia distribučných práv alebo iných nepredvídateľných prekážok.

Ochrana osobných údajov

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.elkom-nz.com sa zaväzuje, ža všetky osobné údaje získané od kupujúcích, neposkytne tretím osobám a bude ich využívat len pro svoju potrebu.


ceny

Ceny na našom e-schope  sú  vrátaane 20-percentnej DPH.

 

Predajca nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené poštou alebo kurierom prípadne  zásielkovou službou. Poškodenie zásielky poštou alebo iným nprepravcom.Prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu- dodávateľa v dôsledku ľubovoľného obmedzenia, prípadne zrušenia distribučných práv alebo  iných  nepredvídateľných  prekážok.

 


 


Úvodná stránkaÚvodná stránka

Košík  

(prázdny)

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Zľavnené produkty

Všetky zľavnené